Tilmeldte både 2017

Bådens Navn Bådtype Sejlklub Deltager
Peciva X-102 Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Heolix X-34 Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
maren Albin Vega Gilleleje Turbåd
Oline Scanner 38 Espergærfe Turbåd
Victoria 7 meter S Frem ØSF Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Gilbjerg H-båd GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Dionysos Columbie 451 HBK Turbåd
Quebec Dynamic 35 Gsk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Filip Heiberg Luffe 4004 Hornbæk Baadeklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Factory Girl with a twist of Safran Hanse 430 alias X40 Rungsted/KDY/HolteSwinger Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Kvadrat Marina 36 sport GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tus Nordisk Snekke Sundby sejlforening SSF Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Fru brøgger H-båd Gsk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
“S-cape” DEN-41 Scankap 99 Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Danmark H Båd Gilleleje Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Den røde løber H-båd GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Madame Curie Hanse 345 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
Frække Frida Ylva KFY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Viatempo Xp XP 38 Helsingør Sejlklub Turbåd (Deltager sejladsen)
Alma Aphrodite 25 Turbåd (Deltager sejladsen)
Lazy Blue Bianca 28 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
Exolist X – 362 sport Nivå Bådelaug Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Freedom Gid det var en HANSE 430 FTLF / Hornbæk vinterbader. Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Ellen´s scankap 99 helsingør Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tarok 7 Swan 45 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
L’Eclair Firts 31.7 Nivå Bådelaug Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Slipstik BB 10 meter Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Sofijn jeanneau Sun Odysse Gilleleje Turbåd (Deltager sejladsen)
Velella Knarr Norsk Knarrklubb Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tot Scan-kap 99 Sejlklubben Syvstjernen Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Xalina x-382 gilleleje Turbåd (Deltager sejladsen)
Tarok 7 Swan 45 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Antal Tilmeldte Både 32