Tilmeldte både 2018

Bådens Navn Bådtype Sejlklub Deltager
Victoria 7mS ØSF – Frem Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Junie 6mR Sundet Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Hendrix XP33 Sundet Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Heolix X-34 Gilleleje sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Fifty-Fifty Folkebåd Skovshoved Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Velella Knarr Norsk Knarrknubb Turbåd (Deltager sejladsen)
Frække Frida Ylva KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Chebec Dynamic 35 Gsk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Factory Girl Hanse 430 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Ellen’s Scankap 99 Helsingør Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Peciva X102 GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
PI Luffe 4004 Hornbæk Bådeklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Vindliv Diva39 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
Kvadrat Marina 36 sport GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Skuld IV Luffe 37 Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Banana Gilleleje B31 Gsk Turbåd (Deltager sejladsen)
PiXie Xp 38 Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Lazy Blue Bianca 28 Gilleleje Turbåd (Deltager sejladsen)
Happy Hour Italia 9.98 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
x-ride X 37 HBK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Den Røde Løber H-båd Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Danmark H-Båd Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
SneHvide H-Båd Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Cool Water Larsen 34 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
Gilbjerg H-båd Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
First Like First 36.7 Hornbæk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Andrea X-362 sport Næstved Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Maritimt Center Helsingør Italia 9.98 Helsingør Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Gilbjerg H-båd Gilleleje Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Xalina X-382 Gilleleje Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Xixi X43 Gilleleje Turbåd (Deltager sejladsen)
Yro First 40.7 Wbs Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
BellatriX X-99 Domstens Båtklubb Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Slipstik BB 10 Meter Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Donna Klara Scankap 99 Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Exolist X – 362 sport Nivå Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
L’Eclair First 31.7 Nivå Bådelaug Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tarok 7 Swan 45 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
stina BB10 sletten baadeklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Slipstik BB 10 Meter Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Antal Tilmeldte Både 40