Tilmeldte både 2019

Bådens Navn Bådtype Sejlklub Deltager
Hendrix XP33 Sundet Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tarok 7 Swan45 KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Tepee Alpa 9.5 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
First Like First 36.7 Hbk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Donna Klara Scankap 99 GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Snøvsen Maxi Fenix Gilleleje Turbåd (Deltager sejladsen)
Joujou II Luffe 37 Lynæs Sejl- og Kajakklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
FACTORY GIRL SM HANSE 430 E KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Heolix X-34 Gilleleje sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Chebeq Dynamic 35 Gsk Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Lazy Blue Bianca 28 Gilleleje Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Kvadrat Marina 36 sport GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Maritimt Center Helsingør Italia 998 Helsingør Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
SneHvide H-båd Gilleleje Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Ellen`s Scankap Has Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Frække Frida Ylva KDY Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
BellatriX X-99 Domstens Båtklubb Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Honey H-båd GSK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Skuld VI Jeanneau 42 DS Gilleleje Sejlklub og KDY Turbåd (Deltager sejladsen)
Slipstik BB 10 meter Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Danmark H båd Gilleleje Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Gilberg H-Båd Gilleleje sejlklub Turbåd (Deltager sejladsen)
PIXIE Xp – 38 Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Sunshine Faurby 36 Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Xixi x43 Gilleleje sejlklub Turbåd (Deltager sejladsen)
L’eclair First 31.7 Sejlcenter Nivå Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Savage Rose VII X-402 Sletten Bådeklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
G-punktet Scankap-99 Helsingør Sejlklub Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
X – ride X 37 HBK Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Xalina X-382 GSK Turbåd (Deltager sejladsen)
Min Jente Grand Soleil 43 Langelinie Bådelaug Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Mille X99 Sejlklubben København Kapsejler (deltager i konkurrencen om hovedpræmierne)
Antal Tilmeldte Både 32