GSK har præmiere på “Kapsejladslinjen”

Et helt nyt koncept i GSK åbner for tilmeldinger nu. “Kapsejladslinjen” er et samarbejde mellem ungdom og voksne.

Vi glæder os til at få rigtigt gang i kapsejladslinjen og give vores medlemmer mulighed for at dygtiggøre sig inden for kapsejlads. Her lærer og træner du færdigheder inden for hele kapsejladsspekteret.

Læs opslaget om Kapsejladslinjen under sejlerskolen:

Det bliver sjovt, lærerigt og fuld af action💥

Glleleje sejlklub
VindVindstødVindretningTemperatur
3.6 m/s5.3 m/s  298 °14.7 °C

QR Code

QR koden kan læses via en mobiltelefon med et kamera


Kopiere QR koden fra hjemmesiden og indsæt den i indbydelse eller opslag til opslagstavlen, hvor du gerne vil give modtagere mulighed for enkelt åbne denne side på mobilen. QR koder kan benyttes til mange forskellige formål feks en indbydelse til et arrangement, hvor tilmeldingen der ligger på hjemmesiden.
Brugeren skal blot gøre følgende
.
1) Åben kameraet på mobilen
2) Peg kameraet mod QR koden
3) Klik på det link kameratet viser på din telefon


Sidste kapsejlads på Live tracker