En stor tak til sponsorer i byen og i lokalområdet som støtter Gilleleje Cup 2024

Igen i år afholder Gilleleje Sejlklub den årlige begivenhed Gilleleje Cup – en traditionsrig sejlads som fylder byen og havnen med glade sejlere.

Gilleleje Sejlklub er meget taknemmelige for den opbakning som byens erhvervsdrivende sender år efter år. Gilleleje Sejlklub værner om vores sponsorer og gør alt hvad vi kan for at vores medlemmer støtter jer gennem hele året. Det er når vi handler ind i hverdagen, juleshopper og går ud og spiser.

Vi nyder at kunne give tilbage til hver og en af jer. En stor tak🥰

Glleleje sejlklub
VindVindstødVindretningTemperatur
3.9 m/s4.4 m/s  51 °16.2 °C

QR Code

QR koden kan læses via en mobiltelefon med et kamera


Kopiere QR koden fra hjemmesiden og indsæt den i indbydelse eller opslag til opslagstavlen, hvor du gerne vil give modtagere mulighed for enkelt åbne denne side på mobilen. QR koder kan benyttes til mange forskellige formål feks en indbydelse til et arrangement, hvor tilmeldingen der ligger på hjemmesiden.
Brugeren skal blot gøre følgende
.
1) Åben kameraet på mobilen
2) Peg kameraet mod QR koden
3) Klik på det link kameratet viser på din telefon